back-button← zpět

MELIÃ Llana Beach Resort & Spa, ostrov Sal, Kapverdy

Prodej, 1 pokojový byt, Novostavba

Cena: 150.000

36.48 m2

Údaje nemovitosti

ID nemovitosti: 1649
Druh nabídky: Prodej
Druh nemovitosti: 1 pokojový byt
Stav nemovitosti: Novostavba
Užitná plocha: 36.48m2
Vlastnictví: Osobní vlastnictví

Popis nemovitosti

MELIÃ Llana Beach Resort & Spa, ostrov Sal, Kapverdy


Tento rezort určený iba dospelým sa nachádza medzi päťhviezdičkovými MELIÃ Tortuga Beach a MELIÃ Dunas Beach Resort & Spa a bez pochýb pozdvihuje zážitok hostí z Kapverdských ostrovov na novú úroveň. Rezort zahŕňajúci hotely „MELIÃ Llana Beach Resort & Spa“ a „TUI Sensimar Cabo Verde“ je tretím developerským projektom realizovaným spoločnosťou The Resort Group PLC a bola v ňom už zahájená plná prevádzka.

Tento hotel obsahuje iba hotelové apartmány a ponúka celý rad prvotriednych hotelových zariadení. Rovnako ako všetky naše rezorty na ostrove Sal bude aj tento spravovaný naším partnerom Meliá Hotels International, ktorý sa vždy hosťom postará o nezabudnuteľný zážitok.

MELIÃ Llana Beach Resort & Spa je obklopený luxusom, vrátane ohromujúceho množstva hotelových apartmánov, tropických bazénov, nekonečných bazénov a omladzujúcich kúpeľov YHI Spa®. Hostia si môžu vybrať zo suity Junior, Garden, Duplex, Beach-Front alebo Swim-Up Suite, z ktorých každá je jedinečná, štýlová a na najvyššej úrovni.

 • Otvorené pre dovolenkárov v decembri 2016
 • 605 luxusných hotelových apartmánov, navrhnutých podľa najvyššieho štandardu
 • Zamerané na lukratívny trh len pre dospelých
 • V celom rezorte si môžete vybrať z množstva barov a siedmich reštaurácií
 • Vyhradená oblasť hotela známa ako „The Level“ ponúka nadštandardné a personalizované služby
 • YHI Spa® pre dokonalý upokojujúci a uvoľnený zážitok

Na mieste je k dispozícii celý rad siedmich reštaurácií, ktoré uspokoja každý vkus, pričom každá z nich ponúka alternatívny kulinársky zážitok. Plus výber z piatich tradičných a súčasných barov, ktoré uspokoja každú príležitosť. K dispozícii je tiež nočný klub, plne vybavené konferenčné centrum a najmodernejšie Techno-Gym.

Cena apartmánov od 150.000 EUR

* Investícia je spojená s nájomným programom s využitím vlastníckych týždňov.

Objavte Kapverdské ostrovy


Kapverdské ostrovy sú tvorené desiatimi ostrovmi a piatimi ostrovčekmi. Nachádzajú sa v Atlantickom oceáne kúsok od západného pobrežia Afriky a iba hodinu južne od Kanárskych ostrovov. Ide o idylickú destináciu s nekonečným slnkom, chladivým morským vánkom a celoročnými teplotami okolo 25 až 30 °C.

Kapverdské ostrovy sa chvália jednými z najlepších pláží na svete, sú preslávené jemným bielym pieskom a krištáľovo čírymi vodami. Ide o skutočný raj milovníkov pláží, ktorý sa môže merať s akoukoľvek dovolenkovou destináciou na svete. Kapverdy sú plné možností a v odbore sú známe ako atraktívna lokalita pre investície do nehnuteľností - ponúka teda jedinečné príležitosti dlhodobého rastu a výraznej návratnosti prostredníctvom turizmu.

Prečo investovať do nehnuteľností na Kapverdských ostrovoch?

 • Značný rozvoj turizmu so 115% nárastom od roku 2000
 • Rýchlo rastúci cestovný ruch je hlavným hnacím mechanizmom upevňovania miestnej ekonomiky
 • Vynikajúca celoročná slnečná klíma
 • Priame lety dostupné z mnohých miest po celom svete
 • Lety z Veľkej Británie trvajú iba 5½ hodiny
 • Preslávené slnečné destinácie s jednými z najlepších pláží na svete
 • Politicky veľmi stabilný systém s rastúcou ekonomikou už od konca deväťdesiatych rokov
 • Prísne ekologické kontroly a nariadenia v oblasti rozvoja turizmu
 • Investície do nehnuteľností sú chránené prísnou legislatívou, ktorá povoľuje iba stavebné projekty s nízkou hustotou a nízkou výstavbou. To nielen pomáha zachovať pôvodný charakter ostrovov, ale tiež chráni pred nadmernou zástavbou, ktorá by mohla potenciálne viesť k vysokej ponuke. Takto sú vaše investície chránené na roky dopredu. Vďaka celoročnej slnečnej klíme a prekvitajúcemu cestovnému ruchu poskytujú Kapverdské

Aplikácia InTheCity - https://www.inthecity.sk/registracia?kod=ITC244299

Mapa

Napište nám

Našli jste nemovitost u moře, která se Vám líbí. Chcete investovat, nebo máte jen dotazy ohledně apartmánů?

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte se zpracováním Vámi zadaných údajů za účelem zodpovězení otázky či podnětu adresátům zprávy, kterým je společnost Leaders & Partners, s.r.o.. Bližší informace o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete v sekci " GDPR - Zpracování osobních údajů".

Zprávu se nepodařilo odeslat
Zpráva úspěšně odeslána