back-button← zpět

Investujte do Detroitu |eInvestície do nehnuteľností v USA

Prodej, Rodinný dům, Detroit,

Cena: 140.000 USD

Údaje nemovitosti

ID nemovitosti: 1104
Katalogové číslo: opmide436
Druh nabídky: Prodej
Druh nemovitosti: Rodinný dům
Město/obec: Detroit

Popis nemovitosti

ROZHODNITE SA INVESTOVAŤ DO DETROITU Jedna z najbezpečnejších investícií do nehnuteľností s najvyššou ziskovosťou v USA.
Investujte do Detroitu, do jednej z nami vybraných investícií do nehnuteľností v USA, ktoré sa nachádzajú v oblastiach vzdialených iba 20 minút od finančnej štvrti Downtown. Boli už zrekonštruované a prenajaté, a teda zarábajú peniaze už od prvého dňa.. Sú to nehnuteľnosti a štvrte, ktoré taktiež prešli zmenou v type nájomcov,  nakoľko  vo veľkej miere ťažili z rozvojových programov a boli zväčša už rekvalifikované.
Tento konkrétny rodinný dom nachádzajúci sa v Detroite je na predaj za 140.000 $ a vďaka mesačnému nájmu 1.100 $ je jeho ročný čistý výnos je 7,58% alebo 10.608 $. Má plochu 1.835 štvorcových stôp (170,47 metrov štvorcových) a obsahuje tri spálne a 1 kúpeľňu, plus kuchyňu už vybavenú sporákom a chladničkou. Okrem toho je prvý rok správy nehnuteľností zadarmo.
PREČO INVESTOVAŤ DO DETROITU Detroit je najväčšie mesto v štáte Michigan. Jeho metropolná štvrť Detroit, označovaná ako Metro Detroit ma takmer 4,3 miliónov obyvateľov, z ktorých 2,1 mil. tvorí pracovnú silu.
Je to druhá najsilnejšia ekonomika na Stredozápade, hneď po Chicagu, 14. v USA, a jej HDP rastie v priemere o 1,5% ročne, v roku 2018 presahla 260 miliárd dolárov.
Každý vie o turbulentných desaťročiach, ktoré mesto prežilo, počínajúc rozpadom amerického automobilového priemyslu, ktorý predtým poháňal jeho rast, až po to, aby si získal prezývku „Motown“. Táto fáza plná korupcie a zlého riadenia dosiahla vrchol v roku 2013, keď mesto zlyhalo, Napriek skutočnosti, že by mohlo prísť k nominálne príťažlivej miere výnosnosti, bola investícia do nehnuteľností v Detroite  pred niekoľkými rokmi nami zamietnutá, nakoľko nespĺňala naše požiadavky na zabezpečenie skutočného plánu podpory investícií, ani požiadavky na profil nájomcov.
Keďže sme si boli dobre vedomí veľkého potenciálu tohto trhu, neustále sme sledovali jeho trendy, starostlivo posudzovali situáciu a čakali na bezpečné a ziskové príležitosti.
Detroit v skutočnosti nie je mestom ako ostatné.. V roku 2014 vyšlo z bankrotu a mestská správa začala obrovský rekvalifikačný program - financovaný vládou aj súkromnými hráčmi na trhu - realizovaný s drastickou účinnosťou a prísnosťou.
Mesto sa zameralo na diverzifikáciu svojej ekonomiky lákaním do veľkých spoločnostiach, najmä v oblasti financií a služieb. Je tu napríklad spoločnosť Deloitte, Quicken Loans a DTE Energy a celkovo je hostiteľom viac ako 30 spoločností Fortune500, ako sú General Motors, Ford Motor, Kellogg co. a Whirlpool.
Stabilné hospodárske oživenie, ku ktorému došlo v posledných rokoch, išlo ruka v ruke s rekvalifikáciou mestskej architektúry a jej trhu s nehnuteľnosťami: v súčasnosti má Detroit prvenstvo v osvetlení mesta LED osvetlením  a zaznamenal exponenciálny rast svojich parkov a verejných skleníkov. , v prospech svojich občanov. Miestna správa chcela mesto nielen bezpečnejšie a modernejšie, ale aj krásne a obývateľnejšie.
Celkovo sa mesto mení a vyvíja, opätovne potvrdzuje svoju tradičnú úlohu ekonomického centra a elektrárňou Stredozápadu a táto vlna obnovy a rozvoja nás priniesla k tomu, aby sme tam ponúkli vysoko výnosné investície do nehnuteľností vybrané v oblastiach s najlepšou mierou rastu a perspektívy. Urobili sme to tak, že sme vzali do úvahy všetky prvky, ktoré zvyšujú ziskovosť investície do nehnuteľností: poloha, rozvoj zóny, profil jej obyvateľov, zvýšenie dopytu, výnos a očakávaný kapitálový zisk.
Ak hľadáte strednodobú a dlhodobú investíciu do nehnuteľností s vysokým výnosom v USA, investovanie do nehnuteľností, ktoré ponúkame v Detroite, je strategickou voľbou nielen vďaka ich vysokému výnosu a konkurencieschopnej cene, ale aj vďaka starostlivému výberu oblastí, v ktorých je „Detroit Renaissance“ už realitou.
Investujte s nami do Detroitu Našim investorom ponúkame možnosť kúpiť nehnuteľnosť s vysokým a bezpečným výnosom. Väčšina z týchto domov je už prenajatá a nachádzajú sa na trhoch, ktoré zaznamenávajú neustály rast. Ponúkame komplexnú pomoc pri investíciách: od zodpovednosti, daňových a právnych služieb potrebných na otvorenie  spoločnosti, od sídla až po registrovaného agenta, od otvorenia bankových účtov po zasielanie dokumentov, od správy nehnuteľností po plánovacie zisťovanie, virtuálnu prehliadku a letecké zábery, od dohľadu nad renovačnými prácami po inšpekciu na mieste, od platenia poplatkov za kondomínia po zaplatenie dane z nehnuteľnosti, od hľadania nájomcu po výber nájomného, ​​od poradenských služieb po povinnú starostlivosť a dodržiavanie predpisov, pričom by sa nezabudlo na analýzu majetku v hodnote čistých aktív.

Mapa

Napište nám

Našli jste nemovitost u moře, která se Vám líbí. Chcete investovat, nebo máte jen dotazy ohledně apartmánů?

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte se zpracováním Vámi zadaných údajů za účelem zodpovězení otázky či podnětu adresátům zprávy, kterým je společnost Leaders & Partners, s.r.o.. Bližší informace o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete v sekci " GDPR - Zpracování osobních údajů".

Zprávu se nepodařilo odeslat
Zpráva úspěšně odeslána