back-button← zpět

Apartmány Dubaj - Jumeirah Village

Prodej, Apartmán, Dubaj, Novostavba

Cena: 155.000

Cena začína od

Údaje nemovitosti

ID nemovitosti: 1491
Druh nabídky: Prodej
Druh nemovitosti: Apartmán
Město/obec: Dubaj
Stav nemovitosti: Novostavba

Popis nemovitosti

Ponúkame Vám na kúpu apartmány v Jumeirah Village Circle. Jumeirah Village Circle (JVC) je veľká komunita víl, mestských domov a apartmánov. Vo štvrtiach JVC sú detské parky a veľké zelené polia, ktoré si každý môže užiť. Basketbalové a tenisové kurty sú rozmiestnené všade. Obľúbená lokalita európanov. Komunita JVC je veľmi cenovo dostupná a preto ideálna pre začínajúcich investorov s vysokou návratnosťou investície. Lokalita je 10 minút autom od Dubaj Mariny a 15 min od centra.

Projekt Emerald od Binghatti

Projekt Binghatti Emerald obsahuje symbolické dizajnové podnety, individuálne balkóny sú pretkané dohromady a tvoria jednotnú komunitu. Tento zaujímavý vzor vytvára ilúziu, vďaka ktorému sa statické prostredie budovy javí ako dynamický design. Jedinečný dizajn balkóna budovy poskytuje vonkajšie priestory pre obyvateľov, aby si ich mohli užiť a zároveň zabezpečiť udržateľný dizajn poskytnutím tieňa čo výrazne znižuje množstvo energie potrebnej na chladenie obytných priestorov budova.

Ceny apartmánov začínajú:

  • 1 izbový apartmán: AED 605k - 155.000 Eur
  • 2 izbový apartmán: AED 965m - 248.000 Eur
  • 3 izbový apartmán: AED 1,33m - 342.000 Eur

Napište nám

Našli jste nemovitost u moře, která se Vám líbí. Chcete investovat, nebo máte jen dotazy ohledně apartmánů?

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte se zpracováním Vámi zadaných údajů za účelem zodpovězení otázky či podnětu adresátům zprávy, kterým je společnost Leaders & Partners, s.r.o.. Bližší informace o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete v sekci " GDPR - Zpracování osobních údajů".

Zprávu se nepodařilo odeslat
Zpráva úspěšně odeslána